Małopolska zimą

Kompozycja przedstawia małopolskie stacje narciarskie wraz z wyciągami, trasy narciarstwa biegowego oraz trasy skitourowe w Tatrach.

W kompozycji pokazano 61 stacji narciarskich z 206 wyciągami oraz 34 trasy narciarstwa biegowego. Mapa pozwala na dokładne zlokalizowanie obiektów oraz zapoznanie się ze szczegółowym ich opisem dzięki narzędziu „identyfikacja”. Przy stacjach narciarskich podano ilość wyciągów, stronę www oraz miejscowość i gminę, w której są położone. Wyciągi opisane są nazwą, typem, długością, przewyższeniem, przepustowością oraz informacją o oświetleniu stoku. Identyfikacja tras narciarstwa biegowego pozwala na zapoznanie się z długością poszczególnych tras, instytucjami odpowiedzialnymi za jej przygotowanie wraz z kontaktem telefonicznym oraz stroną internetową, a także z opisem trasy.

Kompozycja została wzbogacona o propozycje 29 wycieczek skitourowych w polskich Tatrach opracowanych przez SkitouroweZakopane.pl.

Trasy skitourowe w Tatrach

Kliknij numer trasy na poniższej planszy, aby otworzyć interaktywną mapę, a następnie przejść do szczegółowego opisu trasy.


  • Opublikowane: 2017-12-14
  • Ostatnia aktualizacja: 2019-03-29
  • Lista zmian
  • 2019-03-29
    Do kompozycji mapowej dodane zostały trasy skitourowe.
  • 2019-01-14
    Do kompozycji mapowej dodane zostały wydarzenia organizowane przez małopolskie instytucje kultury podczas ferii zimowych 2019 r.