Na rowery

Kompozycja prezentuje sieć tras rowerowych VeloMałopolska oraz trasy rowerowe pochodzące z przewodnika wydanego przez Województwo Małopolskie w 2008 r.

Sieć istniejących i budowanych tras rowerowych obejmuje 9 pozycji: Wiślaną Trasę Rowerową (WTR), VeloMetropolis (małopolski odcinek trasy EuroVelo 4), VeloNatura (małopolski odcinek trasy EuroVelo 11), VeloSkawa, VeloDunajec, VeloRaba, VeloPrądnik i VeloRudawa. Na mapie pokazano też pętle wycieczek rowerowych z atrakcjami opisane w przewodniku wydanym przez Urząd Marszałkowski w 2008 roku. Oprócz tras rowerowych kompozycja zawiera planowane trasy biegowe i narciarskie.

  • Opublikowane: 2014-01-01
  • Ostatnia aktualizacja: 2017-08-03
  • Lista zmian
  • 2017-08-03
    Zaktualizowano przebieg szlaków rowerowych VeloMalopolska.
    Trasy pokazane są na dwa sposoby: można zapoznać się z przebiegiem poszczególnych szlaków (każdy ma swój kolor) oraz z wizualizacją ich stanu budowy. Trasy podzielone są na odcinki pomiędzy skrzyżowaniami z innymi szlakami i większymi miejscowościami, łatwo można sprawdzić ich długości. Do tras dodana jest identyfikacja z informacją m.in. o długości trasy i długości wybranego odcinka, stanu budowy odcinka i atrakcji turystycznych na trasie.